Samsung S9 me kamerë speciale, binduni me këto foto

Samsung ka lansuar para pak ditësh dy modelet e reja, Galaxy S9 dhe S9+. Smartfonët e rinj të avancuar vijnë me specifika të reja.

Kamera është një nga veçoritë me të cilët po krenohet gjiganti korean.

Për këtë, duhet të bindeni kur të shihni këto fotografi që vërtetë janë origjinale./Indeksonline/