Home / vmro-dpmne-vler-euml-simi-i-be-s-euml-dhe-shba-ve-euml-sht-euml-vendim-politik_hd-780x439 / vmro-dpmne-vler-euml-simi-i-be-s-euml-dhe-shba-ve-euml-sht-euml-vendim-politik_hd-780×439

Gjithashtu lexo

Miliarderi shqiptar do të investojë 180 milion euro në Shkup, ja emri i tij

Grupi Balfin ( në pronësi të miliarderit Samir Mane ) njofton blerjen nëpërmjet kompanisë së …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *